2019-05-14 14:36:58

XIV Turniej Warcabowy

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XIV Turnieju Warcabowym o Puchar Smerfnego Warcabisty - zapisy do 3 CZERWCA 2019r..

2019-03-27 13:10:25

V Edycja Konkursu Wielkanocnego

Pracownia Logopedyczno-Terapeutyczna

W piątek 22 marca 2019r. gościliśmy zespół specjalistów z Instytutu EEG z Warszawy, którzy zaprezentowali najnowszy system aparatury diagnostycznej i terapeutycznej EEG BIOFEEDBACK optymalizujący funkcjonowanie mózgu i całego ciała dzieci i dorosłych.

Taki specjalistyczny sprzęt został zainstalowany w PRACOWNI LOGOPEDYCZNO-TERAPEUTYCZNEJ w drugim oddziale Przedszkola Niepublicznego "Smerfus" na os. Sikorksiego 9.

EEG BIOFEEDBACK to nowoczesna, bardzo skuteczna i bezpieczna metoda poprawiająca efektywnosc pracy mózgu. Wzmacnia kontrolę nad procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organiżmie, pomaga się zrelaksować oraz lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach, pobudza kreatywność, pozytywne myślenie, znacznie poprawia szybkość i efektywność uczenia się.

To doskonała metoda dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dlaczego?

- poprawia pamięć i koncentrację
- rozwija umiejętność mówienia, czytania, pisania i liczenia
- pomaga osiągnąć lepsze wyniki w nauce
- zmniejsza poziom stresu i niepokoju oraz stanów lękowych i depresji