Dla Dziecka

dla_dziecka.jpeg

„Dzieciństwo nie jest jedynie przygotowaniem do życia, jak często uważamy myśląc o naszych dzieciach, lecz jest już prawdziwym życiem”
(Peter Rosegger)

Prezentujemy Państwu zajęcia dla dzieci
mające na celu rozwój ich umiejętności twórczych (kreatywność), poznawczych (koncentracja, pamięć, logiczne myślenie) oraz społecznych (współpraca, inteligencja emocjonalna). Zależy nam na wspieraniu rozwoju dzieci poprzez mądrą, kreatywną i inspirującą zabawę, tak, aby dzieci miały okazję rozwijać umiejętności potrzebne do samodzielnego i skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami jakie czekają je w przedszkolu, szkole, dalszej edukacji i karierze. Spotkania z nauką zachęcą do zadawania pytań na temat otaczającej przyrody i zasad działania urządzeń codziennego użytku, a obserwacja różnorodnych zjawisk, będzie motywacją do zgłębiania ich podstaw teoretycznych w przedszkolu, szkole lub z rodzicami.

„Dzieci i zegarki nie można stale nakręcać, trzeba im dać też czas do chodzenia”
(Jean Paul Sante)