ZIELONO NAM!

7 kwietnia niebieskie Smerfy bawiły się smerfnie kolorem zielonym :) więcej»

DZIEŃ IRLANDZKI

Smerfusie w tym dniu poznały kulturę i tradycje odległego zielonego zakątka...

Zobaczmy

jak Smerfusie witały PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY... więcej»

Dzień Żółty

W czwartek, 3 marca, w przedszkolu dominował kolor żółty. więcej»

Kolor miesiąca

"KOLOR MIESIĄCA"

Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie na uroczystość z okazji Ich Święta! więcej»

Choinka 2011

Jak co roku w Smerfusiu, dzieci miały okazję potańczyć na prawdziwym Balu Przebierańców. więcej»

Jasełka

W czwartek, 16 grudnia, odbyły się w Domu Kultury Jasełka. Udział wzięły wszystkie grupy przedszkolaków ze "Smerfusia". więcej»

Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem

02 grudnia do Smerfusia zawitał Koziołek Matołek... Ku radości dzieciom, Koziołek opowiadał swoją historię wędrówek, mając nadzieję, że w Smerfusiu wreszcie odnajdzie kogoś, kto go podkuje. więcej»

Mikołajki

6 GRUDNIA W PONIEDZIAŁEK DZIECI ZE SMERFUSIA SPOTKAŁY SIĘ Z DŁUGO WYCZEKIWANYM BRODATYM DOBRODZIEJEM. więcej»

<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 31