Select language:

2023-09-24 19:06:41

Goście z Turcji

W środę 20 września powitaliśmy studentki z Turcji.

2022-12-08 14:40:12

MIKOŁJKI

6 grudnia odwiedził nas brodaty gość

pozostałe aktualności


Zobacz

Żłobek Smerfik

smerfik.gif

"Rodzicom będzie lżej!"  << kliknij 

 Na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi powstał żłobek "Smerfik", o który przez wiele lat zabiegali również rodzice. 

Do dyspozycji maluszków jest duża, przestrzenna, słoneczna sala z wyjściem na taras, łazienka oraz duży, bezpieczny ogródek przedszkolny. W sali znajdują się meble i zabawki wspomagające prawidłowy i wszechstronny rozwój dzieci. Wnętrze zostało dostosowane do wymagań przeciwpożarowych, zgodnie z BHP oraz wymogami Sanepidu. Bezpieczeństwo maluszków jest dla nas priorytetem!

Budynek, w którym mieści się żłobek wyposażony jest w monitoring, sprzęt multimedialny, oraz duży, ogrodzony plac zabaw. Posiadamy własną kuchnię, która zapewnia dzieciom pyszne i zdrowe jedzenie każdego dnia. 

Dzieci przebywające w naszym żłobku mają możliwość uczęszczania w kolejnych latach do przedszkola oraz szkoły podstawowej. W ten sposób zapewniamy maluchom kontynuację opieki i edukacji  w jednej placówce. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Przedszkola Niepublicznego "Smerfuś" oraz Pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Busku-Zdroju.

 

"Smerfik" to prawdziwy żłobek. Dlaczego?

Ponieważ tutaj maluszki czują się bezpiecznie, opiekują się nimi pełne ciepła "ciocie", a posiłki przygotowywane są na miejscu z najwyższą starannością. 

 

1_3.JPG

 

4_1.JPG