Akademia Zdrowego Przedszkolaka

Dodano: 2013-09-19 12:20:30 Kategoria: Wydarzenia

Zboża zjadamy, energię z nich mamy - ZACZYNAMY AKCJĘ!

W poniedziałek 16 września 2013r. oficjalnie rozpoczęła się akcja "Zboża zjadamy, energię z nich mamy". Nasze przedszkole aktywnie włączyło się w realizację programu. Otrzymaliśmy materiały do realizacji każdej akcji w postaci: Puli Zabaw dla dzieci, bajek oraz innych pomocy dydaktycznych. Zachęcamy również bardzo serdecznie rodziców do współpracy. Każda akcja Akademii Zdrowego Przedszkolaka jest odrębnym programem, za udział w którym przedszkole otrzymuje Certyfikat Akademii Zdrowego Przedszkolaka. "Zboża zjadamy, energię z nich mamy" to bardzo ważne warsztaty zarówno dla dzieci, jak i rodziców, ponieważ obejmują najważniejsze piętra Piramidy, produkty będące źródłem węglowodanów, białek i tłuszczów - czyli podstawowych składników w doborze zbilansowanej diety dziecka.

Zachęcamy Państwa do śledzenia akcji, do której nasze dzielne Smerfy chętnie przystąpiły :)

plakat_ost__453x640_.jpg