Wycieczka

Dodano: 2014-06-16 12:55:02 Kategoria: Wydarzenia

Maluszki zwiedzają zwierzyniec w "Leśnym Zaciszu".

13 czerwca 2014r. najmłodsza grupa z naszego przedszkola pojechała na wycieczkę do "Leśnego Zacisza" w Lisowie. W tym fascynującym miejscu czekało na dzieci wiele przygód i atrakcji. Głównym punktem wycieczki było zwiedzanie zwierzyńca. Przedszkolaki miały możliwość zobaczenia z bliska zwierząt takich jak: lamy, kucyki, sarny, daniele i konie. Emocje były naprawdę duże. Dzieci zobaczyły także wielbłąda, pawie, bażanty i inne niezwykłe ptaki. Po męczącym, ale jakże ekscytującym spacerze na Smerfów czekał duży plac zabaw: huśtawki, zjeżdżalnie i inne atrakcje. Każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Wspaniała pogoda i super zabawa sprawiły, że wszystkie przedszkolaki z dużym apetytem zjadły upieczoną kiełbaskę z grilla. Z żalem opuszczaliśmy pełne przygód i wrażeń „Leśne Zacisze”.

Zapraszamy do GALERII

IMG_4757__640x480_.jpg