Smerfny Piknik

Dodano: 2013-05-28 14:08:33 Kategoria: Wydarzenia

Moc atrakcji dla wszystkich ....

Wystartowaliśmy 24 maja 2013r. o godzinie 13.00 w Niepublicznym Przedszkolu "Smerfuś" oraz Pierwszej Niepublicznej Szkole Podstawowej w Busku - Zdroju z uroczystością z okazji "Dnia Mamy i Dziecka". One to wyśpiewały najlepsze życzenia z uśmiechem, szczęściem i radością. Niespodzianką dla wszystkich była obecność Iluzjonisty. A Smerfny Piknik okazał się dla dzieci źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy. Podczas pikniku wszyscy zjedli ze smakiem watę cukrową, pop-corn, kiełbaski, karkówkę z grilla oraz pyszny swojski smalec. Największym powodzeniem cieszył się warsztat malowania twarzy oraz tatuaży, do którego kolejka nie miała końca. Wykonanie maski z gipsu było nie lada wyczynem. Dodatkową atrakcją było też dmuchane zamczysko na placu "Glinianek" obok przedszkola. Pomimo grymasów pogody zarówno rodzice jak i dzieci miło spędzili czas ....  Żal było wracać do domu.

Zapraszamy do galerii.