2018-05-25 13:01:12

CERTYFIKAT PRZYJAZNY ALERGIKOM

Oddychanie z Hyla to prawdziwe przeżycie!

Dla Rodzica

Pixmac86446068.jpg

„Wychowanie bez błędów jest mitem. Nic takiego nie istnieje. I nie tylko nie istnieje, ale wręcz nie powinno istnieć. Rodzice są ludźmi. Popełniają więc błędy i nie wiedzą wszystkiego. Natomiast odpowiedzialni rodzice nie są mitem. Dzieci mają prawo do odpowiedzialnych rodziców”
(J.G. Woititz)

Bycie rodzicem to niezwykle odpowiedzialna decyzja i właściwie nieodwracalna. Z roli Rodzica nie sposób się wypisać, jak się nim zostanie, to się nim jest już do końca życia. Droga rodzicielstwa i wychowywania jest pełna radości, wzruszeń, dumy, ale też bezsilności. Jest to droga wzlotów i upadków, zresztą jak każda... W końcu nikt nie uczy nas jak być rodzicem. Okazuje się jednak, że droga ta nie musi przebiegać po omacku ani metodą prób i błędów. Można ją oświetlić strumieniem świadomości i samopoznania, oznaczyć sprawdzoną wiedzą i umiejętnościami.

Prezentujemy Państwu szereg działań ułatwiających podróż przez rodzicielstwo (szczegóły w zakładce z lewej strony).