Wyżywienie

Naszym niekwestionowanym atutem jest własna kuchnia, która pozwala na przyrządzanie zdrowych i smacznych dań na miejscu.

Przykładamy szczególną wagę do jakości posiłków. Dbamy o to, aby były przygotowywane z naturalnych produktów i pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Posiłki są zbilansowane i dostarczają odpowiednią ilość niezbędnych składników.

Dzieci jedzą codziennie porcję świeżych warzyw i owoców, mięsa lub ryb. Dzięki prowadzeniu własnej kuchni, oferujemy zróżnicowane menu oraz wychodzimy na przeciw indywidualnym potrzebom dzieci, uwzględniając diety dla dzieci alergicznych i cukrzyków.

Umożliwiamy wspólne przyrządzanie dań, przekąsek, deserów i koktajli w ramach zajęć kulinarnych.

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS

Zestaw I

ŚNIADANIE: Chleb mieszany (80g), pasta serowo-rybna, herbata z miodem, jabłko

OBIAD: I - Kolorowy kociołek warzywny, kompot