Dodano: 2014-02-28 09:12:37 Kategoria: Ogłoszenia

Rozpoczynamy 1 marca 2014r.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

W dniu 1 marca 2014r. rozpoczynamy rekrutację dzieci do Przedszkola Niepublicznego "Smerfuś" na rok szkolny 2014/2015. Do Przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Pobyt dla dzieci 6-letnich uczęszczających do Przedszkola do 5 godzin dziennie jest nieodpłatny, natomiast powyżej 5 godzin dziennie - odpłatny wg stawek uzgodnionych na zebraniu z rodzicami.

Oferujemy 50% zniżki dla drugiego dziecka z rodzeństwa!

z_klockami.gif  Z dniem 1 kwietnia 2014r. zostanie utworzony oddział żłobkowy dla dzieci, które ukończyły 12 miesięcy.

Na dzieci czeka słoneczna, duża sala z aneksem sypialnym, przestrzenna łazienka z brodzikiem i mnóstwo różnorodnych, dostosowanych do wieku atrakcyjnych kącików i zabawek oraz smaczne posiłki przygotowywane na miejscu w naszej kuchni.

W naszym smerfnym żłobku dziecko spotka się z troskliwą, pełną ciepła i serdeczności opieką.

-ZAPISY ROZPOCZĘTE-

IMG_3647__640x480_.jpg        IMG_3646__640x480_.jpg

NASZ SMERFNY ODDZIAŁ ŻŁOBKOWY

____________________________________________________________________________________

Formularz Karty zgłoszenia dziecka można odebrać w Kancelarii Przedszkola lub na stronie internetowej Przedszkola

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŻŁOBKA

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących rekrutacji jesteśmy do Państwa dyspozycji.

lastscan_SMERF.jpg

Wypełnienie Kart obowiązuje także Rodziców/Opiekunów

dzieci uczęszczających aktualnie do Przedszkola.