Światowy Dzień Dentysty

Dodano: 2014-03-06 13:15:14 Kategoria: Wydarzenia

"Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć."

Z okazji Światowego Dnia Dentysty obchodzonego 5 marca 2014r. gościliśmy w naszym przedszkolu dr Piotra Błasińskiego. Pan Doktor przeprowadził ciekawą prelekcję na temat profilaktyki, dbałości o higienę zębów i jamy ustnej. Dzieci z uwagą uczestniczyły w spotkaniu zadając dużo pytań, na które uzyskały wyczerpujące odpowiedzi. Smerfy miały możliwość pod okiem stomatologa uczestniczyć w pokazie prawidłowego szczotkowania zębów. Spotkanie podniosło świadomość przedszkolaków na temat dbania o higienę zębów i jamy ustnej. Prelekcja zakończyła się wręczeniem dzieciom upominków przez Pana Doktora Piotra Błasińskiego. W podziękowaniu Smerfy podarowały zaproszonemu gościowi pamiątkowy dyplom i bukiet kwiatów, życząc wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

Dziękujemy !

ZAPRASZAMY DO GALERII